Personel istihdam ve Özel İŞKUR personel istihdam bürosu

Şirketimiz personel istihdam konusunda SGK, İŞKUR ve diğer devlet teşviklerinde firmalara maliyetleri azaltıcı çözümler üretmektedir.
Sosyal güvenlik alanındaki teşvikler yeterli ve güvenli bilgiye sahip kişilerce takip edilmesi halinde işyerlerinin işçilik maliyetlerini düşürmekte, iç ve dış pazarlarda rekabet gücünü arttırmaktadır.
Şirketlerin günlük iş yoğunluklarında teşvikler konusunda maalesef yeterli zaman ayıramamaktadır. Bu sebeple eksik veya yanlış yapılan teşvik uygulamaları, idare tarafından şirketlere ceza olarak geri dönmekte ve teşvikten yararlanma haklarını kaybetmektedirler.
Kullanmış olduğumuz Çalışan Teşvik Sistemi (ÇTS) yazılımı,genç ve dinamik ekibimiz sayesinde; yapacağımız çalışmalarda sizin üzerinize ek iş yükü çıkarmadan, ihtiyaçlarınızı analiz edip teşvik sisteminizi kontrol ediyoruz. Daha sonra tespitlerimizi ve bunların sonuçlarını raporluyoruz.

Devlet Teşvikleri Danışmanlığı - Özel işkur personel istihdam bürosu

İŞTİRAKLERİMİZ

OnlinePersonel.net - Personel İstihdam Platformu

OnlinePersonel.net

İŞ VE İŞÇİ ARAMA MOTORU

Onlinepersonel.net, işveren ve işçileri elektronik ortamda bir araya getiren dijital platformdur. Onlinepersonel.net’e iş arayanlar üye olarak özgeçmişlerini yüklemektedirler. Özgeçmişlerini yükledikten sonra web sitemiz üzerinden yayınlanan ilanları inceleyip, başvuru yapmaktadırlar.
Aynı zamanda firmalar da üye olarak personel arayışlarını gerçekleştirebilirler.